28 czerwca 2014

DIY: świecznik


Witam panie i panowie!
Nareszcie mamy długo wyczekiwane wakacje, pogoda jednak nie jest zbyt letnia. U mnie zaczęły się one już w poprzednim tygodniu ponieważ w tym byłam tylko w piątek by odebrać świadectwo które w poniedziałek muszę donieść do gimnazjum wraz z wynikami testu.
W poprzednie wakacje uwielbiałam w nocy, gdy było dosyć ciepło usiąść na parapecie, wystawić nogi przez okno i poklikać coś na laptopie lub zwyczajnie poczytać książkę. Jako że w wakacje jestem u babci mieszkającej na dole w domku z 6 mieszkaniami czasami zdarzało się ze towarzyszyli mi koledzy. W roku szkolnym niestety nie mam takiej możliwości za to parapet zastąpiłam fotelem lub kanapą, a miłą atmosferę...świeczkami! 

DIY jest bardzo proste i można powiedzieć że dosyć znane, zrobienie czegoś takiego nie trwa długo.
Sama zrobiłam ten świecznik zwyczajnie z nudów tak więc zapraszam!

Co będzie nam potrzebne?

♥ Słoik

♥ Pędzle 

♥ Farba (wybrany kolor)

♥ Ozdoby


Co robimy?
Na początek malujemy 'na odwal się' nasz słoik. Po kilku minutach, gdy nasz słoik będzie już wystarczająco suchy ozdabiamy go. Ja ozdobiłam mój koronkową wstążką. 


Następnie do środka wkładamy świeczkę, u mnie jest to pasująca do koloru słoika - różowa. 


Zapalamy świeczkę 


I GOTOWE!

Do środka nie musicie wkładać świeczki, możecie użyć tego również jako 'kubeczek' na jakieś pędzelki, kredki - cokolwiek. 

CO MYŚLICIE O TYM DIY? CHCIELIBYŚCIE WIĘCEJ PODOBNYCH POSTÓW?
Read more

25 czerwca 2014

Summer is coming


Nareszcie udało mi się wyrwać na zakupy i kupić kilka nowych rzeczy. Dzięki temu mogę teraz przedstawić wam bardzo prosty, codzienny outfit, który bardzo mi się spodobał. Szczerze powiedziawszy zakupy trwały dwa dni, było przy tym mnóstwo śmiechu i wygłupów. Gdzie nie poszłyśmy robiłyśmy zdjęcia, nie sobie lecz budynkom i różnym rzeczom ponieważ obie interesujemy się fotografią. Ah, zapomniałam wspomnieć o kim mówię! Więc, była ze mną Wiktoria. 
W outficie pokaże wam tylko jedną z dwóch koszulek, które kupiłam, ale z pewnością w drugiej również pojawi się jakiś outfit, oraz kilka dodatkowych zdjęć, których jakość prawdopodobnie nie jest świetna, ponieważ większość była robiona telefonem.

Muszę wam się też pochwalić, że wczoraj spełniło się jedno z moich największych marzeń, usłyszałam swoich idoli i jestem mega szczęśliwa. Nadal nie wierzę, że to się stało, wydaje mi się, że to był jakiś sen. W kółko słucham nagrania i trzęsę się jak głupia.

| Koszulka - Terranova | Spodenki -? | Buty - FootLocker (AirMaxy) |
Przy okazji we wtorek - tydzień temu - wybrałam się do fryzjera, by ściąć kolejny kawałek mojego 'siana', które zostało po rozjaśnianiu.. Już nie potrafię doczekać się niebieskich końcówek ♥


♥ Carmel Frappucino - Starbucks ♥Read more

12 czerwca 2014

My passion - Photography ♥
Kolejna dłuższa przerwa kończy się postem o tym co tak naprawdę kocham robić. Fotografia jest moją pasją. Każde nowe zdjęcie daje mi możliwość zadowolenia z siebie, bo moge przyznać, że niektóre zdjęcia wyjdą śliczne. Znam mnóstwo osób robiących to dużo lepiej, ale jako amator z 'byle jakim' aparatem lub aparatem z telefonu wydaje mi się, że dobrze sobie radzę.

Co to jest pasja? 

Prawdziwa pasja to coś unikatowego. Wiele osób ma tak zwany słomiany zapał. Taniec, fotografia, sport. Prawdziwą pasję można poznać dopiero po latach, kiedy radość z jej wykonania jest tak samo wielka, jak na starcie.

U mnie ulubioną czynnością jest fotografia i w tym kierunku chciałabym iść. Pomijając to, że od kilku lat bardzo chciałabym uczyć się tańczyć, chodzić na zajęcia kształtujące mój wokal czy uczyć się grać na perkusji lub gitarze, fotografia jest czymś co już od dobrych kilku lat sprawia mi ogromną radość. Co się zdarzy za kilka lat - nie wiadomo. Może moje marzenia się spełnią i będę miała możliwość uczenia się dalej, ponieważ jeszcze wiele rzeczy na temat samej fotografii nie wiem. Ale wszelka twórczość artystyczna potrafi uchwycić przelotne chwile, które są bardzo cenne.
Nauka nauką, nie jest jej teraz mało, ale wakacje są coraz bliżej. Można powiedzieć, że moje wakacyjne towarzystwo jest już w komplecie i weekendy stają sie coraz lepsze, wydają się trochę podobne do wakacji. 


 A wy, macie jakąś pasję?
Read more
Zaula, 2017