24 lipca 2014

bornprettystore.com

Hej skarby!
Dziś chciałabym trochę opowiedzieć wam o firmie Bornprettystore, ich asortymencie i przedstawić produkty, które w najbliższym czasie chciałabym zamówić. 

Właściwe, chciałabym przedstawić wam tylko jeden dział a mianowicie Jewelry&Accessories. Piszę o tej firmie, ponieważ ostatnio udało mi się nawiązać swoją pierwszą współpracę i jestem z tego powodu ogromnie zadowolona. Zakładając bloga nie podejrzewałam, że coś w ogóle takiego zaistnieje. 

Aktualnie nie mogę nic powiedzieć o tym jakie rzeczy są jakościowo, ponieważ czekam na pierwszą paczkę, ale z opinii które czytałam na innych blogach jest w miarę dobra. W moich outfitach raczej nie pojawiały się tego typu dodatki, ponieważ zwyczajnie ich nie miałam. To może wydawać się bardzo dziwne, ponieważ jestem dziewczyną ale tak, nie posiadam biżuterii. Jedyne, co to jakieś łańcuszki z wycieczek i połówka ying yang. 

Na stronie można znaleźć mnóstwo perełek, raczej każdy znajdzie tam coś dla siebie. Wiele z nich, szczerze mówiąc nigdy w sklepach nie widziałam, więc to też ogromny plus.

Zanim pokażę wam rzeczy, które sobie zamówiłam oraz te, które chciałabym zamówić, chciałabym podzielić się z wami kodem rabatowym o wartości 10% na rzeczy właśnie z tego działu. 
Banner wraz z kodem rabatowym znajduje się na pasku bocznym, jeśli byłaby możliwość proszę o udostępnienie go na twitterze, lub jakimś portalu którego używacie, ponieważ to dla mnie ogromnie ważne,by dotarł do jak największej ilości osób. 

KOD TO: KAST10


Zamówiłam sobie dwie rzeczy, mianowicie:

♥ Pierścionek w kształcie kotwicy - klik

♥ Naszyjnik "łańcuch" - klik

Teraz pokażę wam kilka perełek które chciałabym mieć u siebie:

♥ Pierścionek ze znakiem nieskończoności - klik

♥ Bransoletka ze znakiem nieskończoności - klik

 ♥ Kolczyki - klik
♥ Naszyjnik - klik

♥ Naszyjnik - klik

Kupowaliście kiedyś coś na bornprettystore.com?
A może macie z nimi współpracę?

Read more

22 lipca 2014

DIY: Pudełko na...


 Cześć kochani!
Znów przygotowałam dla was DIY, bo po ostatnim mogę wywnioskować, że bardzo je lubicie. Nie ukrywam, że ja również, uwielbiam coś tworzyć dlatego mam w planie jeszcze kilka tego typu postów. 
Ogólnie zaczęłam sobie wszystko bardziej planować, wypisałam wszystkie posty, które jak na razie mam w planach zrobić i jest ich prawie 30, więc nie muszę się bać, że zabraknie mi pomysłów. 

Dziś pokaże wam jak zrobić ładne pudełko, w którym możecie trzymać papiery, plakaty, cokolwiek. Ja osobiście zrobiłam je na listy, które otrzymałam od czytelniczek mojego bloga, osób z twittera i z okazji urodzin od kilku innych osób. 

Nie przedłużając już, co będzie wam potrzebne:

♥ Pudełko (najlepiej po ryżu, ja niestety nie miałam)


♥ Klej


♥ Papier do obklejenia pudełka, u mnie jest to zwykły, biały blok techniczny.


♥ Farba i Pędzelek* 

*Jeśli ktoś z was od razu wybrał sobie papier ozdobny lub chciałby, by pudełko było całe białe, te dwie rzeczy nie będą potrzebne. 

Co robimy? 

♦ Odcinamy od naszego pudełko zaznaczone elementy♦ Rysujemy ukośną linię na górnej części pudełka z obu stron ♦ Odcinamy zaznaczony kawałek♦ Obklejamy pudełko wybranym papierem
Jeśli papier, który wybrałaś był ozdobny lub chcesz by twoje pudełko pozostało białe, na tym etapie kończy się instrukcja wykonania. Moje pudełko zrobiłam w kropki.

♦ Malujemy kropki na naszym pudełku i czekamy aż wyschnie
♦ Wrzucamy do niego wybrane przez nas rzeczy, i stawiamy w naszym zdaniem najodpowiedniejszym miejscu. Co myślicie o takim pudełku?

Read more
Zaula, 2017