31 sierpnia 2014

Bandana t-shirt


Hej hej hej!
Jak tam wam minęły wakacje? Wszyscy pewnie cieszą się, że już jutro idziemy do szkoły i przez kolejne dziesięć miesięcy czeka nas nauka, kartkówki i sprawdziany. Jeśli chodzi o mnie, troszkę się stresuję, ponieważ idę do szkoły, gdzie nikogo nie znam, ale mam nadzieję, że sobie poradzę. Zaczęłam już powoli planować sobie ten rok szkolny oraz czas w nim, i modlę się, żeby wszystko wypaliło. Tak jak wspomniałam, od września posty będą pojawiały się regularnie, w kolejnym poście postaram się powiadomić was, w jakim odstępie czasowym. Czeka mnie jeszcze zmiana wyglądu i kilka innych spraw nie związanych z blogiem. 

Na zdjęciach możecie zobaczyć rude włoski, które postanowiłam zostawić do końca wakacji i ostatecznie dziś zafarbowałam je na rubinową czerwień. Zdjęcia zostały wykonane przez moją dobrą koleżankę, Madzie, która pierwszy raz miała mój aparat w rękach i obawiam się, że nie ostatni, ponieważ zdjęcia mi się podobają a mieszkamy całkiem niedaleko siebie. 

Wielu z was ta koszulka pewnie się nie spodoba, wnioskuję to po opiniach, które otrzymałam na innych portalach, ale według mnie ma w sobie to coś, co zachęciło mnie do jej kupna. Wyciągnęłam z szafy czarne legginsy i dodałam jedne z ulubionych butów. Wydaje mi się, że outfit jest dosyć codzienny i nie ma w nim nic takiego nadzwyczajnego, mimo tego mi się podoba. 

 koszulka - terranova | buty - FootLocker 

A wy, co sądzicie?
Read more

11 sierpnia 2014

Common White Girl Tag

Hej kochani!
Dziś mam dla was luźny post, ponieważ mój dostęp do komputera jest ograniczony. Wpadłam do domu tylko na jedną noc, ponieważ znów zachciało mi się zmienić kolor włosów. Około godziny temu spłukałam rozjaśniacz i postanowiłam zostawić je tak do jutra. Post o moim pierwszym farbowaniu włosów, czyli tym z granatowymi końcówkami gdzie pokazywałam wam również outfit, niestety się usunął przez to, że miałam aplikację bloggera na telefonie (długa historia o której raczej nie ma sensu się rozpisywać). Ten sam outfit prawdopodobnie pojawi się tutaj drugi raz. Dostałam kilkanaście pytań na asku, o tym, czy moje włosy po farbowaniu nie są zniszczone, co z nimi robię itd. Szczerze? Są w masakrycznym stanie, ale ja wciąż nie potrafię zdecydować się na jeden kolor. Jeśli pojawi się ich więcej możliwe, że napiszę o tym post, gdzie, już bardziej rozwinę temat farbowania oraz pielęgnacji.


Od września posty powinny pojawiać się regularnie, jeszcze nie wiem w jakich odstępach czasowych, ale aktualnie mam w głowie mnóstwo pomysłów. Na jesień oczywiście zmienię też wygląd, więc oprócz zmian takich jak szkoła, nowi ludzie itd. planuję mnóstwo zmian tutaj, które mam nadzieję, spodobają się wam. Nie przedłużam już i zostawiam was z TAG'iem, który pewnie kojarzycie z YouTube. 

1. Ulubiony napój z Starbucksa? 
Caramel Frappuccino, ale lubię też Strawberry Cream & Frappuccino. 

2. Ile czasu zajmuje Ci przygotowanie się rano?
Szczerze mówiąc to zależy od dnia, i tego ile mam tego czasu. Jeśli chodzi o dni szkolne jest to około 10-30minut. W weekendy lub wakacje włosy zazwyczaj myję rano, i przygotowując się z telefonem w ręce trwa to troszkę dłużej, ale wydaje mi się, że jeśli bym musiała to spokojnie w 10-15 minut bym się ogarnęła. 

3. Ile selfie robisz dziennie? 
Kiedyś miałam strasznego fioła na punkcie robienia sobie zdjęć, ale w pewnym sensie mi to przeszło. Są dni że robię ich strasznie dużo, a są takie, że robię je tylko na snapchacie. 

4. Ile masz obserwatorów i zdjęć na instagramie? 
Liczba obserwatorów ciągle mi się zmienia, ale cały czas jest to w okolicach 850 followers a zdjęć mam 55 i staram się często coś dodawać, tak więc zapraszam - klik.

5. Używasz zwrotów "LOL" i "OMG" na głos? 
Zdarza mi się.

6. Czy nosisz jedną rzecz po kilka razy?
Nie wyobrażam sobie założyć czegoś jeden raz i potem to wyrzucić lub coś. Nosze te same rzeczy praktycznie w kółko, bo zawartość mojej szafy jest bardzo mała, ale oczywiście nie chodzę w przepoconej koszulce kilka dni - fuuuj. 

7. Czy jesteś rasistką? 
Zdecydowanie nie. Nie mogę powiedzieć, że jestem mega tolerancyjna, bo niestety są rzeczy których nie toleruję (staram się nie mówić o tym na głos), ale tak, jestem tolerancyjna. 

8. Ile masz tweetów? 
Około 4 tysięcy.

9. Instagram vs Twitter vs Tumblr
Nie potrafię wybrać.

10. Jak spędzasz większość swojego czasu? 
Aktualnie to leżąc w łóżku i pisząc z Nati lub śpiąc, wychodzę na dwór dosłownie pod wieczór, bo wtedy mam najwięcej siły. 

11. Kto jest twoim ulubionym youtuberem? 
Trudne pytanie, chyba nie mam ulubionego, ale mam w planach zrobić post o youtuberach, których zdarza mi się oglądać. 

12. Jak często malujesz paznokcie? 
Jak mi się chce to maluję...czyli bardzo rzadko.

13. Jesteś zakupoholiczką? 
Nie :)

14. Ile razy oglądałaś "Wredne Dziewczyny". 
Nie mam pojęcia, jakoś nie zwracam uwagi na to ile razy jakiś film oglądam. 

15. Czy posiadasz dużo ubrań? 
Tak jak już napisałam, mam strasznie mało ciuchów. 

16. Czy robisz zdjęcia jedzenia przed zjedzeniem?
Zdarza się, nawet bardzo często.

17. Robisz makijaż codziennie?
W wakacje oraz dni wolne raczej się nie maluję, a tak ogólnie, to zazwyczaj jest to tylko puder i tusz. 

18. Jakie są twoje oceny w szkole? 
Do tej pory były to oceny 3-6, ale w gimnazjum obawiam się, że będą gorsze.

19. Jak często stylizujesz swoje włosy? 
Moje włosy ogólnie jest bardzo trudno ogarnąć. Najczęściej robię byle jakiego koka, którego muszę poprawiać 39087218954 razy, kucyka lub po prostu chodzę w rozpuszczonych.

20. Czy zawsze wyglądasz "wyjściowo"?
Rzadko wyglądam "wyjściowo". Jeśli siedzę w domu całymi dniami lub nie mam zamiaru nigdzie wychodzić to mój strój dnia to piżama, a na głowie mam gniazdo którego nawet nie chce mi się czesać. 

Co myślicie o tym TAG'u? 
Chcielibyście żeby pojawiało się ich tutaj więcej? 
Read more
Zaula, 2017