10 stycznia 2015

23. finał WOŚP ☺


Pierwsze dni szkoły po przerwie świątecznej już za nami, ja z trudem przestawiłam się z "trybu nocnego" na dzienny, a pogoda bardzo utrudnia mi wstawanie rano. Nowy Rok przywitałam już z nową fryzurą, którą miałam w planach zrobić dopiero teraz, ale jakoś nie umiałam wytrzymać. Jeszcze nie do końca się przyzwyczaiłam, ale z czasem chyba się to zmieni. Przypadkowo zamówiłam drugi raz tą samą bluzę na Sheinside, dlatego postanowiłam dziś wykorzystać ją kolejny raz, bo uwierzcie, jest bardzo cieplutka i kolejny raz idealnie się spisała. Mimo, że w drodze złapał nas deszcz, nie zrezygnowałam! Do mojej szafy znów trafiły air force 1, tym razem wybrałam czarne, bo uznałam, że kupowanie drugi raz białych nie miałoby sensu.


Już jutro 23. finał WOŚP'u (Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy). Wielu z was pewnie jest wolontariuszami, ostatnio sama stwierdziłam, że chciałabym spróbować, ale niestety pewne sprawy mi to uniemożliwiły. Mam nadzieję, że za rok mi się uda. Co myślę o WOŚP'ie? Jak dla mnie super sprawa. Wolontariusze zbierają pieniądze na szlachetne cele związane z ochroną zdrowia, szczególnie zdrowia dzieci. Za każdy datek wręczają serduszko i widują radość na twarzach dzieciaków. Mówię to z własnego doświadczenia, bo co roku "jaram się" każdym takim serduszkiem i powiem wam, że mam ich już nie małą kolekcje. Miasta są całe w serduszkach, to chyba oznacza, że ludzie wcale nie są tacy źli jak myślimy. Akcję co roku wspierają również gwiazdy, w tym roku jest to m.in Kamil Bednarek, Grubson & BRK, Maffashion, Maciej Musiał, Osi Ugonoh, znany z YouTube'a reZigiusz i wiele innych osób (ich pełną listę możecie znaleźć na stronie www.rzeczyodserca.pl/wspierajanas).
Sami możecie wspomóc akcję wrzucając kilka zł do pudełka wolontariusza lub wpłacić je online na stronie www.wosp.org.pl, ja jak najbardziej do tego zachęcam i jutro z pewnością do mojej kolekcji trafią kolejne serduszka.


| bluza - KLIK | buty - Sizeer |

A wy, co myślicie o WOŚP'ie? Jesteście wolontariuszami? 
Read more
Zaula, 2017