28 czerwca 2015

Holidays, so beautiful!

Selena Gomez - Good For You


Po kolejnych 10 miesiącach szkoły wreszcie mamy wakacje, co pewnie przeczytaliście już na 893749823 blogach. Ten rok był dużo bardziej męczący niż każdy poprzedni, głównie dlatego, że doszły mi nowe przedmioty, poznałam nowych ludzi i wszystko było takie...inne. Mimo tego, wiem, że druga klasa gimnazjum jest dużo gorsza, więc chyba sama życzę sobie powodzenia. Nie napiszę, że męczyły mnie nieprzespane noce nad zeszytami czy całe dni nauki, to nie w moim stylu. Mam to (nie)szczęście, że jestem słuchowcem i jedyny moment, gdy potrafię się czegoś nauczyć to lekcja, także moje książki w domu otwierane były głównie po to, by spisać treść zadania do wyszukiwarki w internecie. Przyznaję sie bez bicia, nie jestem wzorową uczennicą, haha.

Co prawda o moich wakacyjnych planach już trochę wam tu pisałam, ale skoro w końcu się one zaczęły, to czemu by nie napisać o tym więcej? W tym roku pierwszy miesiąc spędzam jak zwykle, weekendy w domu i wyjazdy do Krakowa na jeden dzień, natomiast w sierpniu wybieram się na obóz do Grecji na 11 dni. Jest to mój pierwszy obóz, pierwszy wyjazd za granicę, pierwszy wyjazd gdziekolwiek samemu. Jak pewnie wielu z was, kocham podróże, kocham odkrywać nowe miejsca, nowe wszystko, inny świat, więc mam nadzieję, że poza Grecją w moim życiu uda mi się odwiedzić też inne kraje.  

Nie byłabym sobą, jeśli nie wspomniałabym o włosach, które w ciągu dwóch dni przeżyły istny koszmar i niestety, jeszcze trochę je pomęczę. Pierwszy raz w życiu doprowadziłam je do tak złego stanu i coś czuję, że już ich nie uratuję, więc pozostaje mi czekać, aż urosną nowe, a tymczasem pobawię się trochę, by uzyskać efekt, jaki chciałam. Niestety to, co widzicie na zdjęciach to zupełnie nie jest to, ewentualnie zostanę łysa...
| koszula - KLIK | crop top - KLIK | cat ears - KLIK | tattoo choker - KLIK | spodnie - Pull&Bear |

PRZYPOMINAM WAM, ŻE WPISUJĄC PRZY ZAMÓWIENIU NA BORNPRETTYSTORE.COM KOD KAST10 OTRZYMUJECIE 10% ZNIŻKI NA BIŻUTERIĘ ORAZ AKCESORIA!

Gdzie spędzacie swoje wakacje? Macie jakieś konkretne plany? No i oczywiście, jak świadectwa?
Read more

22 czerwca 2015

Stitch!

Union J - Loving You Is Easy


Największym minusem wracania do domu w niedzielę po weekendzie bez komputera czy internetu, jest ogarnięcie wszystkich spraw, które normalnie ogarniałabym przez wszystkie trzy dni. Kolejny raz nie wyrobiłam się z postem jeszcze na niedzielę, bo wstawianie go prawie o północy nie miałoby żadnego sensu. Jeśli śledzicie mojego snapchata (katiemoon00) wiecie, że co jakiś czas jadę na weekend do babci gdzie internet mam na góra kilka minut, więc po powrocie do domu przez kilka godzin muszę napisać post, jeśli nie zrobiłam tego wcześniej, ogarnąć maile, portale społecznościowe, wybrać no i przerobić zdjęcia. Mimo tego taka odskocznia od wirtualnego świata i chwila czasu ze starymi znajomymi lub przyjaciółką czasami bardzo się przydaje, także polecam każdemu haha. Przez małą ilość czasu i kompletny brak weny spowodowany myślą tylko i wyłącznie o wakacjach (które uwaga uwaga, informacja dla ludzi niemających kalendarzy, są już za pięć dni!) nie przygotowałam dla was kolejnego postu z moimi przemyśleniami, lecz luźny ze zdjęciami. Mam nadzieję, że nie obrazicie się na mnie z tego powodu, bo zdjęcia moim zdaniem są dosyć... śmieszne. Przynajmniej ja miałam niezły ubaw, gdy je robiłyśmy. Mimo, że jestem dosyć...dziwną? szaloną? nie wiem jakiego określenia użyć... osobą, wyjście na dwór w kigurumi było dla mnie duuużym wyzwaniem. Szczególnie biorąc pod uwagę to, że zobaczyło mnie mnóstwo osób, stwierdzam, że jedyna pora do wyjścia w tym to NOC. Gdyby kogoś interesował materiał stitch'a, jest strasznie milusi i cieplutki, także wiem już co będzie moim zimowym ulubieńcem. Jeśli ktoś z was miałby więcej pytań dotyczących czegokolwiek, śmiało może zadawać je na moim asku - KLIK!


| kigurumi - KLIK (klikniesz?) | poduszka - KLIK (klikniesz?)  |

Macie kigurumi? Wyszlibyście w takim na dwór? 
Read more

14 czerwca 2015

I want to be just like...Joseph!

Jason Derulo -Want To Want Me


#StyleEntry...because it's cool to give!

Zdanie wyżej to hasło pewnej akcji, której założycielem jest Joseph Amissah, biznesmen mieszkający w Warszawie. Joseph nie tylko zachęca do pomagania innym, bycia dobrym dla siebie, ale także do przejęcia kontroli nad swoim życiem. Według niego należy określić, kim chcemy być i jakie mamy marzenia. Jak sam mówi -  'staraj się być najlepszym jakim potrafisz być i może poprzez swoje działania zainspirujesz innych i tym samym pomożesz ludziom, którzy mieli mniej szczęścia w życiu'. Stał się również "instagramowym Mikołajem". Ludziom, którzy wspierają jego akcję wysyła symboliczną koszulkę w wybranym kolorze (szary, czarny lub biały) z napisem, który widzicie w tytule postu: "I want to be just like...Joseph". Poprzez dawanie chce uświadomić, jak ważna jest pomoc osobom, które tego potrzebują. Nakłania tym samym do podążania jego śladami, a także do rozsławiania #StyleEntry. Oprócz koszulek można otrzymać również torby, zegarki, a nawet buty! Cała inicjatywa polega na bezinteresownym pomaganiu, czyż to nie wspaniałe?

Jak już wspomniałam, na moim snapchacie (katiemoon00) każdy, kto ma instagrama, może dołaczyć do akcji. Wystarczy skontaktować się z Josephem (po angielsku) lub z Kariną (po polsku) z prośbą lub pytaniem o koszulkę, a w ciągu kilku dni będzie w waszym domu. W podziękowaniu (i pomocy przy rozgłaszaniu akcji) Joseph prosi o wstawienie zdjęć na instagrama z hashtagiem #StyleEntry. Właściciele zdjęć, które spodobają się biznesmenowi zostaną obdarzeni wcześniej wymienionymi prezentami (buty, zegarki).

W swojej paczce otrzymałam koszulkę(pokażę wam ją wkrótce) oraz torbę, którą pokazuję wam dziś na zdjęciach. Według mnie akcja jest świetna. Na świecie jest naprawdę mało osób, które chcą i pomagają bezinteresownie innym. Joseph jako osoba jest bardzo miły i nawet ledwo umiejąc angielski da się z nim dogadać! Cieszę się, że jestem małą częścią jego zespołu i mogę pomóc rozszerzyć jego dobroć poprzez noszenie koszulki czy torby. Jest cudownym człowiekiem! Przy okazji zapraszam was na mojego instagrama, na którego jakiś czas temu postanowiłam wrócić i oczywiście jeśli macie jakieś pytanka śmiało możecie zadawać je na asku lub w mailu - katiemoonblog@gmail.com| koszulka - klik (klikniesz?) | buty - new yorker | okulary - klik (klikniesz?) | torba - styleentry |

Co myślicie o tej akcji? 
Read more
Zaula, 2017