09 maja 2017

Trying to think of the right thing to say

Imagine Dragons - Thunder

Odległości między moimi postami w ostatnim czasie są dość rażące. Całkowicie wypadłam z rytmu dodawania ich w każdy weekend. Powody są różne, czasem po prostu nie wiem jak zacząć a chwilami ciężko zamienić myśli w tekst dobierając do tego odpowiednie słowa. Poza tym nie jestem z tych osób, które robią coś na siłę. Dzisiaj oferuję wam luźny post w towarzystwie zdjęć, przy których prawie wpadłam do wody i spadłam z poręczy (czego się nie robi dla postu). Mimo tego to był naprawdę udany dzień. Pochwaliłabym pogodę tylko, że za każdym razem kiedy to robię - diametralnie się ona zmienia. Czuję się jak jakaś zła wróżka.
Do końca roku szkolnego zostało zaledwie 6 poniedziałków. Nie wiem czy to powód do radości, jeśli na moją głowę spadnie teraz naprawdę masa nauki i prac dodatkowych, by podnieść oceny, ale powodem do radości dla mnie na pewno jest zbliżający się koncert The Vamps! Właściwie cały maj szykuje dla mnie wiele wrażeń, między innymi kolejny, drugi już Wielki Trening w Katowicach (o pierwszym możecie przeczytać tutaj). O wakacjach jeszcze nie wspominam. Choć zbliżają się nieuchronnie, jeszcze nic nie jest ostatecznie załatwione, dlatego wszystkim podzielę się z Wami, gdy będę ich już pewna.
Zrealizowanie pomysłów na zdjęcia jest trudniejsze niż mi się wydawało, ale może kiedyś zobaczycie coś innego. Skoro jesteśmy już przy inności, może zauważyliście nowy wygląd? Jest zdecydowanie INNY od wszystkich poprzednich, które mogliście tu zobaczyć. Wielkie podziękowania, jak zwykle, należą się Paulinie. Kolejny raz zniosła wszystkie moje uwagi czy docinki i dostosowała do mnie wygląd mojego bloga. A jeśli chodzi o inne moje social media, na instagramie widnieję pod nową nazwą (kaatiemoon), a snapchat, jak zawsze, już niebawem będzie pełen filmików i zdjęć z moich wyjazdów. Jeśli jeszcze mnie na nim nie obserwujecie, to serdecznie zapraszam - katiemoon00!

Chociaż mam kilka swoich pomysłów, stwierdziłam, że zapytam Was tutaj, co chcielibyście  zobaczyć lub przeczytać? Może jakieś propozycje? Chętnie dopiszę je do swojej listy!

Na koniec mam też tymczasowy mini haul z rzeczami, które leżały w moim pudle całkiem sporo czasu czekając na pokazanie. Na poniższych zdjęciach widzicie trzy całkiem spore zamówienia. Beżowy sweterek okazał się totalnym niewypałem. Gdyby nie część na szyję mógłby być całkiem ok, ale ona zdecydowanie wszystko psuje. Wygląda po prostu źle na ciele. Nigdy nie miałam odpowiedniego plecaka na koncerty dlatego postanowiłam zamówić zwykły, czarny worek, który prawdopodobnie sama ozdobię. Sprawdza się idealnie i ten produkt akurat mogę Wam polecić. Biżuteria znajdująca się na nim pochodzi z bornprettystore. Kolejny raz zamówiłam samolocik, ponieważ ostatni zgubiłam. Dodatkowo wybrałam także kółko oraz kryształ. Jakościowo są bardzo dobre, ale wiadomo, że nie jest to coś, co przetrwa lata. Pozostała biżuteria na zdjęciu to zestaw chockerów, które zamówiłam ze względu na jeden, ale pewnie przydadzą mi się przy jakichś sesjach! Przy okazji zamówiłam także coś, co podobno służy do ścinania włosków przy brwiach zamiast ich wyrywania. Sprawdza się całkiem dobrze, ale liczyłam chyba na coś innego.

Drugie zdjęcie jest trochę bardziej kolorowe. Pomarańczowa bluza byłaby świetna gdybym zamówiła mniejszy rozmiar. Gdy tylko pojawi się w sklepie, to tak też prawdopodobnie zrobię. Jeansowa kurtka to zdecydowanie coś, co w zamówieniu spodobało mi się najbardziej. Jest gruba i ciężka, ale piękna. Zamówiłam także zalotkę - sprawdza się idealnie, spiralki - brak zarzutów, gąbeczki - pierwszy raz spotkałam się z tak cudownymi, oraz pędzle, które byłyby świetne gdyby były nieco dłuższe. Jeśli ktoś byłby zainteresowany kupnem pędzli (niestety nie wszystkich, bo część zgubiłam) lub bluzy - śmiało piszcie na maila! Wszystkie linki zostawiam pod zdjęciami i będę wdzięczna jeśli klikniecie w kilka z nich. Buziaki! :*


| sweterek - click | worek - click | samolocik - click | kółko - click | kryształ - click | chockery - click | przyrząd do brwi - click |

| bluza - click | kurtka - click | zalotka - click | spiralki - click | gąbeczki - click | pędzle - click |
Read more
Zaula, 2017