15 lipca 2017

ZAYN X VERSUS CAPSULE COLLECTION

Charlie Puth - Attention

Prawie w pełni spakowana już walizka, czekająca na mój dzisiejszy wyjazd trochę uniemożliwiła mi stworzenie postu z outfitem. Ostatnie przerwy między postami uświadomiły mi, że naprawdę nie lubię zostawiać tu pustki, dlatego kolejny post z serii typowo fashion okazał się być wspaniałym rozwiązaniem. Gdy do internetu trafiły informacje o współpracy Zayna z Donatellą Versace wiedziałam, że ta kolekcja prędzej czy później pojawi się na moim blogu. Tak więc przejdźmy do prezentacji!

ZAYN X VERSUS miało premierę 19 czerwca. Z tej okazji w Londynie oraz w Nowym Yorku zostały zorganizowanie imprezy. Niestety z tego co wiem obie zostały odwołane, a na pewno ta w NY. Twarzą kolekcji, poza Malikiem, jest modelka – Bella Hadid. Przy projektach, jak przyznał artysta w jednym z wywiadów, pomagała mająca wcześniej styczność z projektowaniem, jego partnerka Gigi, znana z dwóch kolekcji TOMMY x GIGI, czy też z wybiegu Victoria’s Secret. Ceny kolekcji wahają się od 125€ za czapkę, przez 135-150€ za koszulkę aż do 740-1140€ za bomber jacket czy skórzaną, motocyklową kurtkę. Na stronie Versace, jak przedstawiają zdjęcia niżej, znaleźć możecie m.in. czapkę, plecak, koszulki, bluzy, bralety, kurtki, spodnie czy sukienki. Większość utrzymana jest w tej samej kolorystyce.
Trudno określić styl całej kolekcji. Dla mnie jest on dość codzienny, luźny, ale ma w sobie coś wyjątkowego. Na pewno większość tych ubrań idealnie pasowałaby do mojej szafy i z chęcią bym je tam przyjęła. Zayn w jednym z wywiadów powiedział, że chciałby by jego fani nosili jego ubrania bez względu na płeć, a także, że stworzył ubrania, które sam chciałby nosić. Na jego instagramie miałam okazję zobaczyć już kilka razy jak ubrania prezentują się na nim, ale w mojej sytuacji trudno być obiektywną – on wyglądałby dobrze nawet w worku.
Donatella już kilka razy wypowiadała się o Zaynie. Zawsze przedstawia go jako kreatywnego i inteligentnego człowieka. Podobno była pod wrażeniem tego, jaką zdolność ma on do połączenia różnych kawałków i stworzenia z tego całości. Jego projekty stały się ważne w całej kolekcji.


Mojej końcowej opinii ciężko się nie domyślić - jestem zachwycona kolekcją i to nie tylko dlatego, że do stworzenia jej przyłożyła się ważna dla mnie osoba. Może kiedyś uda mi się uzbierać na którąś z rzeczy albo Zayn stworzy coś na co będzie mnie stać, bo na całe szczęście – nie jest to jego ostatnia kolekcja! Koniecznie dajcie znać co w kolaboracji Zayn x Versace Wam się podoba, a co nie i jak ogólnie oceniacie całość.

Read more
Zaula, 2017